| SexyGirlSweet1998 a întrebat:

Buna seara,TPU! Deci,prietena mea cea mai buna cam de la o vreme se poarta super urat. Nu prea mai ma baga in seama,zice ca nu ma intereseaza de ea si daca incerc sa vorbim,face urat si incepem sa ne certam(rau de tot, aproape la bataie). Nu stiu ce are si nu stiu ce sa fac!

Răspuns Câştigător
| Chelseaa a răspuns:

Buna, cred ca te pot ajuta eu. In principiu persoana pe care noi o consideram "prietena" se arata a nu fi. Daca ea se compoarta urat cu tine si iti spune ca nu te intereseaza de ea inseamna ca nu mai vrea sa fiti deloc prietene. Poate i-ai facut ceva. Incearca sa-ti ceri scuze pentru tot * asta in cazul daca i-ai gresit cu ceva * si ia'o in brate si spune-i ca vrei sa fiti iar prietene cum erati odata. Am patit asa odata. Si sunt sigura ca va merge. Bafta! ^^

3 răspunsuri:
| Ichnat a răspuns:

Uiti sa spui ceva, nimeni nu se supara fara motiv!winking

| SexyGirlSweet1998 explică (pentru Ichnat):

Nu,nu uit! Pur si simplu, intr-o zi eram prietene si peste noapte ea era altfel, sincer nu am facut nimic.

| Ichnat a răspuns (pentru SexyGirlSweet1998):

Atunci intreab-o, poate alti prieteni au zis ceva de tine sad