| Andreea224 a întrebat:

Bună seara, va rog frumos sa ma ajutați, este ceva foarte serios și urgent, sper sa nu ma luați în bătaie de joc!
Înainte de revelion aveam niște pete destul de mari pe chiloti, mama mi-a spus ca trebuie sa mi vina ciclu. În ziua de revelion eu cu prietenul meu ne am atins reciproc, mi e tare frica ca și a atins penisul iar după m-a atins. Sunt încă virgina și nu mi-a venit ciclul. Pot rămâne gravida? Nici nu mi-a introdus degetul în vaginita.
Va rog frumos sa ma ajutați! Am 16 ani. Ciclul nu îmi vine regulat, mi-a venit doar de 2 ori regulat. Exista șanse sa fiu insarcinata? Nici acum nu mi-a venit.
Va rog frumos sa ma ajutați, dau funda!

Răspuns Câştigător
| Logic101 a răspuns:

Nu, n-o sa ramai insarcinata. Stai linistita! Atata timp cat nu ti-a introdus-o n-ai probleme.winking

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Vaginită? Nu ramai, stai linistită.