| i.love.me a întrebat:

Buna seara...vi se intampla sa nu va suportati pur si simplu oamenii cu care interactionati? cel mai des adica "colegi" (scuze)
nu ii suport am 2 prietene in calasa care ne cunoastem de 5 ani si ne avem ca surorile. insa ceilalti sunt ca niste copii de gradinita...nu pot sa ii suport cand vad un coleg sau o colega imi vine sa o iau la fuga...nu sunt fitoasa sunt deschisa cu ceilalti... vreau sa stiu daca nu st singura

Răspuns Câştigător
| DeeAnna. a răspuns:

Hmm.Imi trosnesc degetele si incep sa iti raspund la intrebari " ma darling"...:*
Deci...eu stiu cine sunt surorile tale...si da...sunt 2 dragute.happy
Inteleg prin ce treci. E o chestie ce vine de la sine... Temeramentele vostre nu sunt prea asemanatoare si... de aici pornesc toate problemele.winking
Stai linistota, si vezi. zi de viata ta, lasa. i pe ei ca nu merita,...
:*Cu dragoste, surioara ta.hee hee

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu sunt mult mai toleranta decat tine. Nu exista nici un om pe lumea asta cu care sa nu suport sa interactionez.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Sa sti ca e normalwinkingNu esti singura big grin
Eu cu colegii mei ma inteleg foarte binelove struckAnu asta am intrat la liceu si am si colegi noi, dar am si colegi pe care ii cunosc din clasele 5-8love struck
Incearca sa te apropi de ei happyDar daca nu merge ...asta ewinking
Mereu v-a exista macar o persoana pe care sa nu o suporti happy

| Psihoyounger a răspuns:

Bineinteles, tuturor ni se intampla asta. Toti avem zile bune si zile mai putin bune, asa ca e ceva normal.

Psihoyounger

| oz a răspuns:

Daca nu sunteti pe aceiasi lungime de unda...asta nu inseamna ca au ei ceva.Nu poti fi placuta de toti...si nu ai cum sa ii placi pe toti.Iti vezi de treaba ta... ei isi vad de treaba lor...

| putzulica a răspuns:

Dap te inteleg perfect... cate odata cand i vad paia imi vine sa plec din scoala aia... sunt copilarosi.winking