| anonim_4396 a întrebat:

sezonul 2 de la tokyo mew mew se numeste mew mew power? si daca se poate sa mi dati mai multe detalii
mersi mult
funda

3 răspunsuri:
| RoxYuuKikyo a răspuns:

Nu ai inteles. Eu nu stiu de sezonul doi dar stiu ca Tokyo Mew Mew se numeste si Mew Mew Power. Ambele nume apartin aceluiasi sezon.

| Adorra12 a răspuns:

Nu,sezonul 2 este tot Tokyo Mew Mew.Mew Mew Power este varianta in engleza, iar Tokyo Mew Mew este varianta originala, adica japoneza.

| Aly_Georgy-georgiana_1988 a răspuns:

Nu tocmai.Mew mew power e o varianta englezeasca cam diferita, iar tokyo mew mew este originalul care este mult mai bun