| uningermik a întrebat:

Speneti-mi si mie parerea voastra...Am sa vb pov pe scurt si sa imi spuneti ce credeti ca eu una nu mai inteleg nimic...
Deci a fost ziua mea acum nu de mult si l`am chemat si pe fostul meu prieten.Sincer nu credeam ca ar sa vina dar totusi a venit.Eu vreau sa ma impac cu el, el nu stie ce sa faca zice ca tine la mine si il cred ca na la ziua mea cand a fost era cu o fata dar a lasat-o pe ea la discoteca si a venit la mine mi-a facut cadou o verigheta de argint care mi-a pus-o el pe deget si nu pe orcare pe inelar...La 12 cand a adus tortu na ca la orce zi de nastere bataie cu frisca. A venit la mine m-a sarutat si nu o data de mai multe ori si am facut si poze.EU am crezut ca ne impacam am pus pozele pe hi5 si mi-a spus sa la sterg si l-am intrebat daca ne mai impacam si mi-a spus ca se mai gandeste.Am fost la balul bobocilor la el la scoala si era si el cu prietena lu cand m-a vazut a venit la mine si a stat toata seara cu mine, prietena lui s-a enervat si a plecat da nu a plecat dupa ea si cu toate astea nu ne-am impacat. Ce sa mai cred eu din asta ca nu stiu sunt derutata...
AJUTATI-MA

Răspuns Câştigător
| Bessame a răspuns:

Ciudat Ceva il leaga de tine nu mi-ai zis cati ani are? Poate sa nu stie nici ce vrea sa i frica de o alegere stie ca tu vrei ceva seriossss si nu i-ai aputea acceptraaa cum a facut timpa la balul bobociilor cand ai zis ca a plecat si a lasat-o! gandeste-te si fetele,, de langa el meriti sa faci si alte persoane sa sufere adikaa tu cum te-ai simtii ca iubitul tau sa te alse sa amearga la altaa de fata cu tine! Si cu toate asteaaa ca de chestie? poate vrea sa isi demonstrezee ca te poate avea cand vrea el? incearca totusii saaa rupi putin lantul... din tine si ell cand mai face vreo chestiune dinasta il saluti il intrebi probabil ce imi faci cum esti apoi te scuzi trebuie sa plecii! nici intr-un caz sa te mai lasi sarutata de el...pentru caa pe-o parte te distrugu tu si pe alta parte el ramane cuu mandriia luii ca poate avea cand vrea ce vrea cate vrea! Pune-l putin pe jar explicaii caa nu esti disponibila sa vina la tine precum la un hotell tu vrei un om, care sa fie cu, capul pe umerii si daca el nu e deciss ce vrea nu stie ce vrea mai binee sa o lase mai moalee repectii salutul dintre voi ca amici dar asa nu poate sa continue pentru fiecare aveti un drum in viata si trebuie sa vil urmati nu sa stai dupa o persoana pana isi da seama ce vrea

5 răspunsuri:
| Bloondyna a răspuns:

Wow comlicata situatie... Poate vrea doar sa se joace cu tine nu stiu. Aici ar trebui sa-si dea si baietii cu parerea, poate e mai indecis si nu stie pe cine sa aleaga dintre 2 fete, poate ii place prea mult libertatea si sa faca ce vrea si atunci se hotaraste mai greu in privinta asta. Eu zic sa ii scrii pe mess [sau intre 4 ochi daca esti mai tupeista ] si il intrebi ce vrea de la tine, ori sa se impace cu tine orisa te lase in pace ca pentru ca pana la urma se joaca cu sentimentele tale.

Succes si spune-i asta in fata ca sa poti trece mai repede peste situatia asta. Ai incredere in tine:X.

| カルメン a răspuns:

Pai daca nu se desparte de ea insemna ca e ceva la mijloc...adica poate tine si la ea dar la tine tine mai mult, dar faza cu impacatul iti cam da de gandit.pai tu a-i putea sa il intrebi ca ce se intampla intre voi si daca mai are vreo sansa relatia voastra.chiar ar trebui sa lamuriti problema.

| uningermik explică:

App si eu tin ff mult la el si chiar vreau sa ma impac cu el... Dar ma si gandesc ca nu merit sa isi bata joc de mine si saa se joace cu mine...Am sa ii spun in fata.Ca e mai bine asa

| uningermik explică:

Mda el are 18 ani eu am 17...Si referitor la faza de la bal m`am simtit eu naspa o inteleg pe ea cum sa simtit si sincer nu am vrut sa se intample asa.
. Ca stiu ce inseamna sa fi inselat...MS mult de sfaturi.

| tpuu a răspuns:

Vrea ca sa te faca sa te indragostesti de el ca si atunci cand nu mai va gasi pe alta sa vina la tine si tu sa il primesti cu bratele deschise. da este ceva la mijloc. nul baga in seama lasal.pentru ca atunci ce a facut cu fata cu care a fost la balul bobocilor sau cu care a fost la ziua ta si a lasat-o si a venit la tine asa poate va face si cu tine. adica? te va lasa si se va duce la alta. este naspa situatie. lasa'l. si eu cred ca nu prea vrea sa va impacati. si nu il mai imtreba pe el daca vrea sa va impacati, el te saruta doar cand vrea sau? zic asta pentru ca tu ai scris ca la ziua ta te-a sarutat de mai multe ori iar a doua zi ai pus poze cu el pe hi5 la tine si el a zis sa le stergi. nu e corect. nu te impaca cu el parerea mea.