| Cristiano13 a întrebat:

Buna mama mea mi-a spus ca maine vom merge la spital pentru niste analize aveti idee doare ca nu mi-e frica de rezultat doar de intepatura doare sau nu doare sau cat de cat in cercati sa explicati reactia cand baga acul si sangele va iese?
e mai rea ca intepatura in gingie la dentist? HELP!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Bybanu a răspuns:

NU doare nici cand baga acul, nici cand curge sangele, nici cand scoate acul. Te doare mai rau, vazand acul.rest nik.vei mai vrea sa-ti faca o datawinking succes

4 răspunsuri:
| Siminik a răspuns:

Nu ai de ce sa te temi.Este o mica intepatura! Gandeste-te la altceva si nu te uita cand iti recolteaza sangele. O sa iti fie mai bine asa.Pe mine una nu ma doare

Ai grija de tine si multa sanatate!

| Rayenbow a răspuns:

Sincer sa fiu mai rea ca intepatura in gingie la dentist nu e dar oricum vei simti acul in mana dar sfatul meu e sa nu te uiti cand ti se va trage sangele. bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu doare chiar tare dar e ca o intepatura de allbinarolling on the floor una maree
dar vei vedea la fata locului

| Cristiano13 explică:

O sa va dau funda dupa ce vin la analize happy