| rebelasexi a întrebat:

Spuneti-mi si mie atunci cand vrei sa iti refaci windows-ul si bagi Cd-ul in calculator trebuie sa mai apesi pe ceva ca sa ti-l citeasca? Pentru ca eu am incercat l-am bagat si am repornit calculatorul si nu mi l-a citit si mi-a aparut normal. Nu stiu cum sa il fac pentru ca trebuie reinstalat pentru ca atunci cand intru in el merge 2 ore maxim si se stinge brusc. Ajutati-ma si pe mine va rog mult. Dau funda. Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Trebuie sa setezi din bios ca unitatea optica sa aiba prioritate la bootare in fata hard-disk ului.