| Biiiancaa a întrebat:

happyCum activez sa scrie si la mine pe facebook " Aboneaza-te ", ca oamenii sa se poata abona la mine?
Raspuns rapid va rog (:! :*

5 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna!
Vezi ca la contul tau, dupa numele de profil si dupa casuita cu informatii generale( ziua de nastere, relatii, etc.) sunt mai multe rubrici: prieteni, fotografii, etc. Langa acestea mai ai jumatate de patrat transparent pe care este o agetuta indreptata in jos. Apesi pe ea si iti vor aparea alte rubrici de genul asta dintre care si ''abonari''. in dreapta sus al acestei rubrici este un creionas. Apesi pe el si iti va aparea ''Schimbă poziţia cu:'' si tu alegi de colo cu ce vrei sa schjimbi pozitia. De exemplu apesi ''Schimbă poziţia cu Fotografii'' si ain loc de fotografii iti vor aparea abonarile si butonul ''aboneaza-te''.

Sper ca ai inteles. Numai bine!

| Biiiancaa explică (pentru Konata):

Heii! happy Nu imi apare abonari!

| Konata a răspuns (pentru Biiiancaa):

Cred ca la tine se numeste ''urmareste''.happy

| CandyღDulceata a răspuns:

Buna ...Pai din moment ce esti pe contul tau nu iti apare ...Si ca oamenii sa se poata abona la tine trebuie sa ai o pagina sau ceva.

| Biiiancaa explică (pentru CandyღDulceata):

Am pagina, dar nu trebuie neaparat sa ai, am vazut undeva ca trebuie sa activezi, dand la setarile contului si apoi la abonari in stanga, dar in stanga nu avem nimic cu " abonari ". P.S.: dau fundawinking