| nebunick a întrebat:

Stiti cumva daca mai exista vreun liceu de politie? (daca puteti sa-mi spuneti si unde. big grin )
Am trecut clasa a8-a si ma gandeam sa dau la liceul de politie, dar nu stiu daca mai exista.

Răspuns Câştigător
| Clover a răspuns:

Nu exista licee de politie ci licee militare happy eu stiu ca in Alba Iulia este unul foarte bun Colegiul Mihai Viteazul. Acum depinde si de orasul in care stai...

| nebunick explică (pentru Clover):

Stau in Constanta, dar nu conteaza. Imi doresc mult sa devin politista, imi place aceasta meserie si nu conteaza in ce oras e. big grin

| Clover a răspuns (pentru nebunick):

Ehh o sa ai ceva de munca...trebuie sa dai probe sportive, sa ai vizita medicala, examenul psihologic plus proba de admitere si test dintr-o limba straina. Dar daca esti determinata o sa reusesti! Iti doresc succes!

| nebunick explică (pentru Clover):

Am inceput sa ma pregatesc de pe acum pentru probele fizice, la celelalte ma descurc, nu-i nicio problema. big grin Multumesc! happy