| CeViata a întrebat:

Stiti niste filme frumoase de dragoste? happy Ms kiss Fundita love struck

Răspuns Câştigător
| YukyTsukiyomi a răspuns:

Astea le-am vazut eu si mi-au placut enorm:A walk to remember,Remember Me,The note book, Greta, It; s boy and girl thing, Dear John, Charlie St Cloud(Sau ceva de genul...nu mai tin minte exact, dar e superb filmul!) 17 Again,Wild Child, Another cinderella story, Colorado, Eurotrip, The girl next door

5 răspunsuri:
| RaimbowFlickGirlD a răspuns:

Steep up tot the street blah blah nu mai stiu dar daca vrei iti fac o lista de 20 de m. de filme horror rolling on the floor

| floricicalbastrica a răspuns:

Titanic...mi-a placut la nebunie poveste de dragoste.Sau l-ai vazut deja?

| CeViata explică (pentru floricicalbastrica):

Da l-am vazut de 3 ori il ador love struck