| nupebunezau a întrebat:

Stiu ca intrebarea acesta nu e potrivita pentru categoria acesta dar am nevoi de raspuns urgent. Scuze! Intrebarea este: Pe facebook cum pot vedea cine a trimis cererea de prietenie? Dau funda si inca o data scuze

Răspuns Câştigător
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Acolo langa notificari apare o umbra sau forma de persoana.Acolo afli.

7 răspunsuri:
| nupebunezau explică (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Dar la alte persoane pot vedea cine a trimis-o?

| nupebunezau explică (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

De ex o prietena de-a mea trimite o cerere de prietenie si persoana respectiva accepta si pe facebook scrie ca cutare este acum prieten cu persoana care a acceptat. Eu cum pot vedea care din cei doi a dat cererea(chiar daca in comentariu am scris cine a dat, eu vreau sa vad daca pot afla cine a trimis cererea)

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru nupebunezau):

A,nu cred ca este posibil.

| xSkrillex a răspuns:

Ma sus acolo langa Facebook la mesaje

| Si_Atat_Alex_1996 a răspuns:

Uita-te in sus-ul paginii de Facebook. Langa mesaje, adica unde este scrisoarea, in stanga scrisorii se afla o pictograma cu 2 oameni pe ea. Apesi pe ea si gata. Funda?puppy dog eyes