| anonim_4396 a întrebat:

.stiu ca n ar trebui sa ma complic cu asta.dar m am simtit asa prost azi...mergeam azi cu o prietena la magazin,, si era acolo un grup de baieti..si unul din ei zice ca: mai buna e prima, adica prietena mea, si altul zice ca : ce vb e buuna blonda, adica eu..si cand am iesit amandoua afara au zis ca ce fete frumoase...m au enervat, si asa nu am incredere in mine, ce trebuie sa comenteze din astea?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai te a facut buna, ce nu iti convine?

| Alleexxandra a răspuns (pentru suntserios):

Ca alalalt a zis ca mai buna e prima

| PopAdrian a răspuns:

Pai ce inseamna? Ca fiecare are alte gusturi....Nu poti fi placuta de catre toti. Daca celalalt a spus si despre tine ceva, inseamna ca totusi te-a gasit atractiva. Celalalt baiat are "alte gusturi in materie de fete". Succes!

| mariukka a răspuns:

Fii indiferenta nu te uita dupa parerea lor vor sa se joace

Răspuns utilizator avertizat
| flore45 a răspuns:

Nu are sens sa te superi pentru atata deoarece stii cum sunt baietii...fiecare cu parerile lor dar cu un singur scop(neseriosii)sa intimideze fetele. Ei cred ca asa pot da gata o fata dar stim noi bine ca nu.In fine trebuie sa te obisnuiesti si sa ai mult mai multa incredere in tine.Succes! Te pup papa.