| asvreasafiualtul a întrebat:

stiu ca pun o intrebare absurda dar credeti-ma ca nu am fost niciodata la cinema si as vrea sa merg, nu stiu cum sa procedez, am 18 ani, imi trebuie buletin? ce fac dupa ce imi cumpar biletul? cu cat timp pot intra in sala de cinema inainte sa inceapa filmul? ce fac cu biletul dupa ce il cumpar? mi-l ia vreun angajat la intrarea in sala la fel ca la vreun spectacol? Multumesc daca imi raspundeti!

2 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Nu iti trebuie buletinul.Pur si simplu iei biletul si il prezinti celor de la control.Recomandat este sa intri in sala cu 15 minute mai devreme.Vizionare placuta!

| TheBlackAngelsRocks a răspuns:

Te duci la casa si intrebi de filme,apoi alegi unul,platesti cu cardul sau cash, si te duci unde este bodyguardul,ii arati biletul si iti zice in ce sala e filmul, cobori,iti iei de mancare(popcorn, suc, ce vrei) si te duci in sala. Vizionare placuta! funda? plzzz