| LolaMona a întrebat:

Stiu ca voi o sa imi spuneti sa nu bag in seama parerile altora, dar devine o problema si pentru mine(si pentru altii). Ideea este ca am un vocabular prea deschis (ca sa zic pe limba mea ), vorbesc multe prostii fara sens si cel mai important, mereu cred lucruri ce nu-s adevarate. Ma refer la vechile mele intrebari si in general, pentru ca eu inainte credeam ca un adult poate iubi un copil cu multi ani mai mic decat el. Nu mai vreau sa fiu atat de prostuta....si nici sa vorbesc atat de deschis, ciudat etc. Vreau un sfat doar

7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Mă tem că o să te contrazic: există cazuri când oameni maturi s-au îndrăgostit cu adevărat de „copii". Nu pun aici și pedofilii, desigur.winking
Iar cu restul - o să crești la un moment dat; oricum, eu unul nu aș schimba nimic la tine, nu ai mai fi tu cea care ești acum. Lasă timpul să-și facă datoria.

| mihai69 a răspuns:

?!? Nu văd nimic...

| LolaMona explică (pentru mihai69):

Ai dreptate zic

| mihai69 a răspuns (pentru LolaMona):

A! mda... mi se întâmplă destul de des...winking
Să fii iubită, fată frumoasă!

| LolaMona explică (pentru mihai69):

Mersi

| Lion56 a răspuns:

Asa e, intrebarile tale sunt extrem de confuze. Incearca pur si simplu sa iti formulezi ideile in propozitii si sa pui semnul "." (punct) mai des. Si despre vorbit...pur si simplu nu mai vorbi ciudatlaughing Nu iti voi spune sa nu bagi in seama parerile altora, fiindca uneori exista pareri foarte bune(de exemplu cum sunt ale mele, intotdeauna)laughingSi care e faza cu adultul? Da, un adult poate iubi un copil.

| LolaMona explică (pentru Lion56):

Nu eu credeam ca o persoana matura, se poate "indragosti" de un copil, dar God, e atat de stupid sa crezi asta. Poate in unele cazuri exista, dar nu e posibil oricum. Si cine stie de ce credeam asa, poate ca eram naiba, si desigur inca mai sunt.