| Anna199811 a întrebat:

Sunt Anna si vreau sa-mi dati niste sfaturi...
Mie imi place de un baiat, si lui de mine, dar, m. a intrebat de o gramada de ori daca vreau sa fiu cu el si i.am spus ca nu vreau, dar in adancul sufletului vreau si nu stiu ce sa fac sad vreau si eu un sfat va rog puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| LoveForShania a răspuns:

Buna.
Si pe mine ma cheama Anna! Si eu sunt in aceeasi problema ca tine! Imi place de un baiat,si lui foarte mult de mine,e mai mare cu trei ani ca mine,si cred ca un an s-a tinut sa fie cu mine,si l-am tot refuzat,dar eu chiar il plac,el nestiind asta.
Nu sunt cu el,pentru ca consider ca e mai bine asa,din mai multe motive,chiar daca il plac,asta e.
Eu spun sa faci ce crezi tu ca e mai bine,daca chiar simti si vrei sa fi cu el,vorbeste odata cu el si spune-i tot ce simti,si bineinteles,sa accepti sa fi cu el.
Daca consideri ca e mai bine sa lasi lucrurile asa cum sunt, las-o asa, si spune-i ca nu esti pregatita sau ca pur si simplu nu vrei.
Mult succes!

2 răspunsuri:
| Anna199811 explică:

Da,dar faza este ca el pe mess sau prin mesaje imi zice ca ma iubeste,etc. si la scoala nici macar nu ma baga in seama, cand trece pe langa mine doar se uita la mine, zambeste si merge mai departe de aia nu stiu ce sa fac laughing Cand sunt singura uneori ma mai intreaba ce fac si mai stam de vorba dar asa daca sunt cu cineva nici nu ma intreaba ce fac.

| LoveForShania a răspuns (pentru Anna199811):

Mda stiu.
Esti in aceeasi situatie cu mine!
Dar acum el nu mai e cu mine la liceu.Nu ne mai vedemsad
Si cu mine era la fel.
Trecea pe langa mine si daca eram singura se baga in seama cu mine.
Daca nu eram singura, doar se uitea la mine intenslaughing)
Fa cum consideri ca este mai bine.
Daca chiar iti place de el, spune-i ce simti.
Si mie imi place mult de el, dar ti-am spus, tata e foarte sever si chiar nu vreau sa am treaba cu ellaughing