| anonim_4396 a întrebat:

sunt baiat si de 3 zile m-am epilat pe picioare cu crema veet si deja imi creste par, stit vreo solutie sa nu imi creasca asa repede?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
De obicei cremele epilatoare nu tin foarte mult mai ales ca tu esti baiat. Ar fi bine sa te epilezi cu epilatorul electric sau cu ceara. De preferat banuiesc ca este ceara deoarece scapi mai repede. Daca insa preferi epilatorul iti dau un pont: epileaza parul cand este mic.
Succes!

| andrei a răspuns:

Poti sa-ti faci o operatie de schimbare a sexului.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vrei sa joci in filme porno sau de ce te ai epilat?

| Skia a răspuns:

Nu depinde de crema. depinde de cat de repede iti creste tie parul. eu folosesc veet si e foarte buna, la mine creste foarte incet, Sper ca te-am ajutat!

| Blayr a răspuns:

Dacă vrei să nu îţi crească aşa repede, fă-te cu epilatorul sau cu ceară. Dacă te faci cu lama sau cu cremă va creşte în 2, 3 zile indiferent de ce ai face tu.

| Aranida a răspuns:

Poti incerca sa te epilezi cu ceara. O sa-ti creasca parul dupa 2-3 saptamani. O sa doara foarte putin, dar esti barbat si rezisti happy.