| Annemarrye a întrebat:

Sunt clasa a 8 a, si as vrea sa merg la un liceu de muzica, dar liceul e foarte departe de mine. As vrea sa sa stiu si eu daca internatul se plateste pentru copii care sunt la mare distanta de liceu. As vrea sa imi spuneti si mie cei care stiu.Astept raspunsuri cat mai rapide! va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Pai nu stiu exact.Depinde si de conditii, daca conditiile sunt bune camera costa mai mult.In medie o camera e cam 500-600 de lei. Daca stati 6 fete in camera vine 100 lei de fiecare, daca sunteti 3 cam 200 lei, daca vrei sa stai singura dai 600happy. Daca ai mese asigurate acolo platesti inca 100-200 de lei, daca nu, nu nu platesti masa si vii cu mancare de acasa.
Nu am cum sa-ti spun exact care e treaba ca fiecare internat difera de la unu la altul.

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

In primul rand nu ne-ai spus de unde esti, in ce liceu si ce oras vrei sa te duci...
Internatul se plateste oriunde, nu te primeste nimeni pe gratis.

| Annemarrye explică (pentru Bondarel99):

Mersi ca mi-ai spus. Sti cumva cat se plateste?

| Annemarrye explică (pentru Bondarel99):

Mersi mult happy

| Bondarel99 a răspuns (pentru Annemarrye):

Pai nu stiu exact.Depinde si de conditii, daca conditiile sunt bune camera costa mai mult.In medie o camera e cam 500-600 de lei. Daca stati 6 fete in camera vine 100 lei de fiecare, daca sunteti 3 cam 200 lei, daca vrei sa stai singura dai 600happy. Daca ai mese asigurate acolo platesti inca 100-200 de lei, daca nu, nu nu platesti masa si vii cu mancare de acasa.
Nu am cum sa-ti spun exact care e treaba ca fiecare internat difera de la unu la altul.

| ionuutzuu a răspuns:

Esti in Romania, tara promisiunilor, adapteaza-te! Sunt foarte multi cu potential dati la o parte din pacate.