| Kapa205 a întrebat:

Am 14 si sunt clasa a 8-a si as vrea sa urmez un liceu privat, este un liceu teoretic... Eu nu prea invat asa bine si nu stiu ce sa fac, sa aleg un liceu de stat sau privat? La liceul privat nu se plateste nici o taxa. Daca merg la liceu privat, pe viitor o sa pot iesi ceva?

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Liceul e doar pentru cultura generala, nu ai nevoie de liceu privat.Importanta e facultatea, chiar vrei sa ii bagi pe parintii tai la cheltuiala pentru un moft?