| TaniaMariaMara a întrebat:

Sunt clasa XI-a si doresc sa dau la facultatea de medicina pe langa asta trebuie sa iau si nota buna la Bac si sa-mi i-au si permisul de conducere. Sa invat de acum la medicina sau sa din clasa XII -a? Ce parere aveti dati-mi si mie niste sfaturi, va rog!

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Pentru medicina e bine sa te apuci de invatat cel tarziu la inceputul vacantei de vara de la sfarsitul clasei a unsprezecea.

| TaniaX a răspuns (pentru Brigaela):

Tu esti la medicina? As dori sa pot discuta cu cineva despre aceasta tema.

| Brigaela a răspuns (pentru TaniaX):

Eu am terminat medicina in 2003. Acum sunt medic anatomopatolog