| Anamaria6384 a întrebat:

Sunt despărțită de iubitul meu de 3 luni, iar de 2 luni nu mai vorbim, ma are la Block, eu am tot încercat sa vorbesc cu el mereu și bloca orice Nr și etc...aseară cred ca m-a văzut in mașina cu un alt băiat... oare odată ce m-a văzut cu altcineva mi-am distrus defitiniv șansele sa ne impacam? Sau deja erau distruse din moment ce el m-a lăsat și el m-a respins? Mi-as dori enorm sa ma împac cu el

Răspuns Apreciat de Editori
| Clytia a răspuns:

Cel mai bine ar fi să-l lași în pace, să nu te mai interesezi deloc de viața lui. E clar că nu mai e deloc interesat de tine, așa că nu-l poți forța să stea cu tine. Nu ai ce să faci dacă el nu-și mai dorește să aibă de-a face cu tine. Trebuie să treci peste și să-ți găsești pe cineva potrivit pentru tine.
Mult noroc!

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Un motiv a avut el de s-a despartit de tine. Nu inteleg de ce tu il mai vrei dacă el nu te mai vrea? Esti geloasă?

| RAY a răspuns:

Pai ce faceai cu acel baiat in masina? daca era invers tu ce ai face? tu vrei un catelus langa fundul tau, sa profiti de el atat

| Andreeush a răspuns:

Îți doreai enorm de mult să fii din nou cu el și aseară erai cu altul în masină? Fii serioasă.
Dacă ieri erai cu altul înseamnă că nu îl iubești cu adevărat.
La tine deja e o obsesie, mai bine renunță la el și treci peste ce a fost.

| Sofer a răspuns:

Lasal in pace si gasesteti alt baiat.

| Donsavas a răspuns:

Ai grija sa nu se plângă ca l hartuiesti cu întâlnirile si apelurile.

| Plato a răspuns:

Dar cum sa nu, du-te cu 3 cartiere apoi asteapta-te sa te primeasca cu bratele deschise, nu?
Vezi-ti, fetito, de treaba, din moment ce s-a despartit de tine clar ca nu te vrea si gata. Pe aici se zice: "Ce te tot c*ci atata pe tine?"

| eckblume a răspuns:

Chestia cu block e putin aiurea, dar dă de inteles ca baiatul nici ca amica nu te vrea.
Sunt 3 luni, nu 3 saptamani... O sa faci obsesie si nu e sanatos pentru tine. Sunt deja distruse sansele din moment ce nu doreste sa comunice cu tine.
Nu te ajuta, dar ai toata viata inainte sa intalnesti pe altcineva si sa iubesti.

| lilith16 a răspuns:

Logic ca ti s-au dus sansele, treci peste, respectă-i decizia si data viitoare nu mai gresi, invata din ele