| Georgy98 a întrebat:

Sunt in clasa a 8 si am un 1, 54 m vreau sa stiu care trebuie sa fie greutatea mea normala la aceasta inaltime, eu am 39 dar nu imi place cum imi sta suunt slaba! Sfat despre greutatea normala la o astfel de inaltine!

Răspuns Câştigător
| Cleopa a răspuns:

Ar trebui sa ai cam 44 de kg; o sa ai timp sa te ingrasi, nu-ti fa griji

| Georgy98 explică (pentru Cleopa):

Multumesc mult pentru incurajare:*!

| Cleopa a răspuns (pentru Georgy98):

happy mananca si tu mai multe alune, rontaie ceva tot timpul, ia si mananca si seara inainte sa te culci si o sa vezi ca o sa mai pui ceva pe tine. te pup scumpa

| Georgy98 explică (pentru Cleopa):

Crezi ca eu nu am incercat? Mananc mult pentru ca asa imi este felul sa fiu mai mancacioasa, dar nu pun sad

| Cleopa a răspuns (pentru Georgy98):

Atunci mananca mai multa carne si mananc-o cu pofta...

| Georgy98 explică (pentru Cleopa):

Mananc de toate, dar asa sunt eu ai slaba vrei sa iti arat o poza k mine?

| Cleopa a răspuns (pentru Georgy98):

Poti sa imi arati poza :*

| Georgy98 explică (pentru Cleopa):

O sa imi pun poza la avatar!

11 răspunsuri:
| Cleopa a răspuns:

Multumesc pentru funda scumpa

| Georgy98 explică (pentru Cleopa):

Cu placere :*

Răspuns utilizator avertizat
| nmt1407 a răspuns:

Din cate stiu eu, daca ai 1, 54 ar trebui sa ai 44 de kilograme