| anonim_4396 a întrebat:

Sunt in clasa a VII-a si am facut o MARE tampenie.Am chiulit cu o colega, iar profa ne zice la diriga.Problema e ca diriga e de aia rea si ne zice si la parinti.Idei de motivare?

5 răspunsuri:
| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

A-ţi plecat pentru că aveaţi treabă rapidă undeva şi nu aveaţi timp să o căutaţi pe profă şi să îi ziceţi happy

| amuzanta a răspuns:

Vai.Da ce problema mare laughing Nu ai de ce sa iti faci griji bagi minciuni si eu sunt in clasa a 7-a si diriga ma tot zis la parinti dar..degeaba..sunt cea mai rea din scoala laughing in fine..bagi minciuni

| LittleLuciane a răspuns:

Te-a durut burta foarte rau si ai plecat sau te-a durut maseaua

| MihaelaMiikii a răspuns:

Pai colega ta poate spune ca: ''Se simtea rau si te-ai gandit sa o insotestii acasa sa nu ii fie rau pe drum'' happy

| Metin2Hidra a răspuns:

Ai avut tema acasa si stai departe si colega ta tea insotit