| Caataa a întrebat:

Buna,sunt in clasa a7a si nu prea inteleg la mate la algebra, cine ma poate ajuta sa inteleg ecuatiile
Funda

3 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Pregătirea este mult mai bună şi înţelegi totul perfect, plus că nu este costisitoare într-un număr mare de banii, dacă te-ai duce vreo două şedinţe vei vedea o schimbare, cum doreşti.
O zi minunată să ai.

| Lawr_Laur_1997 a răspuns:

Fi atenta in clasa si mai uita-te o data peste exercitii akasa..si invata...ps eu nu fac asta doar am auzit ce spunea dirigarolling on the floorbig grin