| Blondinaa a întrebat:

Sunt indragostita de un baiat de 18 ani [eu am 15], il cunosc de aproape 4 ani.Nu stam in acelasi oras dar stam la 15 min cu masina... off' e naspa tare treaba[credbig grin]ne'am intalnit de 3 ori, prima data acum 2 ani, a 2a din intmplre foarte scurt, el fiind p scuter si eu cu sora mea mai mare iar ultima data, adica a3a oare fiind cea care mi-a deschis ochii sh am vazut privirea lui calda, zambetul perfect, fata'i frumoasa sh adorabila, ochii'i blanzi sh atunci mi-am sh dat seama ca scanteia care era aprinsa de mult a luat'o vantul sh a facut'o focstraight facesh acum mi s'au deschis ochii sh vad cat de minunat poate sa fie! nu exista baiat asa minunat sh scump cum e el, are tot ceea ce mi-am dorit intotdeauna.In afar ca e blond cu ochii albastrii superbi sh inalt scump sh dulce e inteligent, cuminte, bun, milos, adevarat:X[cum mi-am dorit sa fie alesul meu, l'am asteptat atat de mult p cel potrivit sh iata ca el a venit dupa mine de 3 ani sh ceva ani si eu nici nu am stiut ca e el]! E Perfect! e asa de greu sa nu ma gandesc clipa de clipa la el, acum e mult mai dificil totul pentru ca acum cand mi-am dat seama de toate astea, nu stiu parca incearca sa se apropie de mine pentru ca vreo 2 luni am fost destul de distanti, dar tot nu e la fel, de o saptamana sh ceva sunt asa sh m-am saturat sh el pare sa ii plac putin de mine dar, degeaba, nu mai stiu ce sa cred ce sa fac.sa ii spun ce simtstraight face? sau sa mi'l scot din inima definitiv sh clar sh sa uit tot sa raman doar amica cu el, off mie atat de greu sa uit ca exista sh el undeva pentru mine, ce sa >fac?straight facestraight facebig grin<
Thank's!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate fi alesul.nu e chiar asa mare diferenta intre ani
du pe parerea mea poti sa ii spui ce simti

| adolfhitler a răspuns:

Esti inca mica, daca la varsta asta ai spus ca ti-ai gasit alesul mai gandeste-te o data tongue este timp pana la 25 de ani (macar) si ai sa gasesti alti baieti, daca nu merge relatia lasa-l ca va veni el la tine big grin

| Blondinaa explică:

Da, ai dreptate nu e alesul[poate] sh sunt inca mica, dar vreau sa spun ca pana acum nu am avut stii nici o relatie nu am vrut,, toti mi se pareau :oke, de treaba... dar in cazul nu'i nu stiu ce sa spunbig grin

| Blondinaa explică:

Sh nu am de gand sa ma marit cu el.nu asta am vurt sa sugerez cu alesul, era ca sh o expresiebig grin