| Cristinnah a întrebat:

Sunt intr-o mare dilema si am nevoie urgent de lamuriri. Sunt studenta in anul 1 la Drept Ubb Cluj si m-ar interesa sa stiu daca mai pot sa fac cerere la un camin studentesc. Tin sa mentionez ca locul la facultate( taxa) l-am confirmat deja dar din pacate am uitat sa mentionez ca doresc loc la camin. Ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Da, normal, dar probabil vei fi printre ultimii repartizati.

| Cristinnah explică (pentru Bondarel99):

Deci pot sa ma duc personal la facultate si sa fac cerere?

| Bondarel99 a răspuns (pentru Cristinnah):

Da. Dar daca cumva o sa iti spuna ca e prea tarziu si ca nu mai poti face cerere (nu stiu regulamentul facultatii tale), te duci in zilele de repartizari si intrebi daca au mai ramas locuri, daca au ramas soliciti un loc.
Eu stiu ca facultatile de stat sunt obligate sa ofere cazare tuturor studentilor care solicita, acum ar fi urat sa nu se aplice si celor care sunt la taxa.

| Cristinnah explică (pentru Bondarel99):

Am sa ma duc chiar luni. Multumesc mult!

| Bondarel99 a răspuns (pentru Cristinnah):

Bafta!