| teenager a întrebat:

sunt intr-o noua relatie cu un baiat de care imi place foarte mult. Ne intelegem foarte bine. Poate ca datorita faptului ca nu il cunosc foarte bine am cateva dubii in privinta lui...in principal datorita faptului ca atunci cand ne-am cunoscut mi-a spus ca tocmai a iesit dintr-o relatie de 4 ani si de asemenea a mai mentionat ca a fost cu foarte multe fete din clubul in care eram(da, ne-am cunoscut intr-un club). Acum, problema mea este ca nu sunt sigura daca el mai are inca relatii si cu alte fete...si mi se pare putin dubios faptul ca nu mi-a facut cunostinta cu nici unul dintre prietenii lui si de fiecare data cand iese in club sau in astfel de locuri merge singur( fara minebig grin). iar cand iesim suntem intotdeauna numai noi doi. Nu l-am intrebat niciodata despre fostele relatii, nici despre prietenii lui..Nu ne lasam comentarii pe facebook, nu suntem in a relationship pe facebook, practic nimic care sa ateste ca suntem de fapt intr-o relatie..Am motive sa ma ingrijorez? sau este inca prea devreme si trebuie sa-i mai dau timp? imi cer scuze pentru postul lung. Va multumesc!

8 răspunsuri:
| teenager explică:

23..eu am 17

| nicolaenistor a răspuns:

Nu te supara dar cati ani are baiatul?

| nicolaenistor a răspuns:

23 si tu domnisoara ai 17 nu trebuie sai dai mai mult timp trebuie sa faci 18 ani. din cate am inteles nici nu va vorbiti. el trebuie sa iti dea un raspuns concret

| teenager explică (pentru nicolaenistor):

Nu, nu e asa..iesim aproape zilnic, vorbim zilnic, la telefon, pe mess...chestii de genul...atat doar ca nu l-am intrebat niciodata despre fostele sale prietene..in fine.

| nicolaenistor a răspuns (pentru teenager):

Sti am o prietena care e la fel ca tine in situatia asta..nu imi zice absolut nimic cu cine unblu sau cu cine stau si fata ma iubeste se vede la cat a facut pentru mine. doar ca eu vreau mai mult de la ea.adika sa fie o fata mai dura.adika sami puna intrebari care nu ma astept. dar oricum succes

| teenager explică (pentru nicolaenistor):

Dar nu te-ar deranja daca te-ar intreba tot timpul cu cine umbli sau ce faci? adica nu vreau sa-l pun in situatia sa simta ca trebuie sa-mi dea mie raportul sau sa simta ca-l sufoc...desi de multe ori as vrea sa stiu cu cine umbla si ce face dar incerc sa ma abtin...esti de parere ca e mai ok sa-l intreb direct si sa-i spun exact ce vreau de la el?

| nicolaenistor a răspuns (pentru teenager):

Incearca usurel sa-l uimestiii ca esti in stare sa-i pui intrebari. o sa ramana surprins.si mie imi place sa-mi zica prietena cu cine sunt unde am fost.atunci stiu ca ma iubeste. si apropo nu-l sufoci deloc daca il intrebi?