| Katespunemadroghezcuorbit a întrebat:

happy Sunt intr-o situatie destulde naspa;-s Ambele mele prietene, candideaza pe scoala pentru titlul de Presedinta Consililul Copiilor sau ceva gen pnm;-j Conteaza ca trebuie sa votez una dintre ele, si chiar tin la ambele si nu stiu ce sa fac.Sunt prietenele mele amundoua.Deci pe care sa o aleg? URGENT! Fundoaieeee

7 răspunsuri:
| Madden a răspuns:

Voteaza-te pe tine sau pe altcineva

| Madden a răspuns:

Voteaza-te pe tine sau pe altcineva ( votul nu e aste anonim? )

| Alice_2134 a răspuns:

Votul e anonim...deci poti sa o votezi pe care crezi tu. daca se afla asta e... daca iti sunt prietene adevarate vor intelege

| AndreeaWinchester a răspuns:

Ai putea sa votezi cu alt candidat/a, ca sa nu iasa cu cearta. Sau, daca numai ele doua candideaza, sau nu votezi, sau votezi cu cine crezi tu ca este mai capabila. Totusi, explica-le situatia, si intreaba-le ce ar face daca ar fi in locul tau. Astfel, te vor intelege, si nu va fi cu suparare. big grin

| scumpikxa a răspuns:

Nu vota. Voteaza-le pe amandoua si se va anula votul

| maturik a răspuns:

Mai binre zile ca n votezi cu nici una ca sa nu iese cearta intre voi parerea mea si eu mama izbit de lucrul acesta si nu am votat pe nimeni si totul a fost ok

| Ionutsu a răspuns:

Iti dau un sfat din proprie experienta! Fa un fel de concurs cu ambele spunandu-le ca cine castiga va primi votul! Gaseste un set de 10 intrebari si pune-le sa raspunda! Cine castiga, are votul tau! Am incercat si merge!