| ChloeS a întrebat:

Ma place?

Buna, e un tip in liceu.cu care am inceput sa socializez de ceva vreme. e un tip super, are ceva aparte, e frumusel si etc... Inainte sa incepem sa socializam cand ma vedea prin curtea liceului se uita atent la mine.Acum ca am inceput sa vorbim este foarte dragut cu mine, ma priveste la fel, dar acum afiseaza un zambet larg si de fiecare data cand ma vede ma saluta si ma pupa. Ma cauta mereu ( deoarece l-am rugat sa ma ajute cu un proiect) cu acest pretext. Cand vine in clasa se uita direct pe locul unde stau. Cunoaste mai multe colege de ale mele dar cu ele nu se poarta ca si cu mine.

Mai este o mica problema, este cu o tipa de 2 saptamani. Intr-o zi iesea cu ea din parc si m-a vazut, mi-a zambit foarte larg si mi-a facut cu mana. Of course, tipei nu i-a convenit. So. ma place?

Răspuns Câştigător
| mihaela_7915 a răspuns:

Daca tot ati ajuns asa buni prieteni.vezi cum intri in vorba desp cum e viata lui sentimentala. e indragostit de pr lui. vrea ceva serios cu ea chestii de astea, hai ca o sa te descurci uh.sh daca e un rasp in favoarea ta sh tie iti place mt de el.atunci sa faci in asa fel sa va vedeti cat mai mt sh sa vb.ca poate lucrurile se vor schimba.niciodata sa nu spui niciodata pup bafta

5 răspunsuri:
| Ela_PuRpLe a răspuns:

Poate te place si el, te simpatizeaza sau poate ca pur si simplu ii place sa flirteze cu tine chiar daca are prietena.Eu zic insa ca ar fi bine sa lasi lucrurile sa vina de la sine, nu e bine sa te bagi intre ei. Daca vrea sa aiba o relatie cu tine, o va parasi pe prietena lui si va veni la tine.

| mihaela_7915 a răspuns:

Deci... ce s-a mai intamplat? s-a rezolvat? mersi pentru declararea raspunsului castigator.:*

| Roxii a răspuns:

Va place pe amandoua

| ChloeS explică:

Si. intr-o zi vorbeam pe hol si o prietena era prin preajma. ea mi-a zis ca era foarte apropiati ( nu mi-am dat seama de asta) si ca el zambea dulce in timp ce vorbeam.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cum.pe toate va place.si cand va fi cu tine, va avea ca rezerva pe una din cunostintele tale sau ale lui. ce ti-e si cu succesul unora.eu caut una de innebunesc, si sunt si educat, si fidel, si sincer, iar altii sunt javre si se agata toate de ei, ca scaiul.