| BubuuLinna a întrebat:

Buna!
Sunt la majorete
si trebuie sa facem costumele
imi spuneti va rog
2 culori care se potrivesc pentru costumbatting eyelashes

Dau fundita :*; x

mersi

6 răspunsuri:
| crissuletz a răspuns:

Alb cu rosu sau verde
albastru cu rosu verde cu mov

| cosereanca a răspuns:

Iti recomand sa incerci o combinatie de alb cu albastru; este o combinatie senina si duce cu gandul la natura si liniste. Abul l-ai putea combina si cu rosul, de asemenea, culoarea pasiunii, ar duce cu gandul la o echipa activa, ce pune pasiune in ceaa ce face. Daca este dispusa la a incerca ceva mai tare, poti opta si pentru o combinatie de portocaliu cu albastru sau cu maro, ce va da senzatia de agitatie, de spirit viu.

| dellya13 a răspuns:

Pai.kre sunt culorile scolii/liceului?thinking, incearca sa faci o combinatzie intre acele culori.si eu am fost la majorete iar culorile scolii erau mov si alb.si am incercat sa combinam.imfine cred ca ti-au fost de folos. funda:S, hai da-mi-o ca si eu ti-am dat-o[fundatongue]laughing, glm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde ce culoare e scoala ta.

uite niste culori care se potrivesc happy

alb cu negru
rosu cu galben
verde deschi cu verde inchis
verde cu albastru
negru cu roz deschis
roz cu alb

cam atat.
fundita love struck?

| Sytu_1275 a răspuns:

Mov cu galben. verde inchis cu deschis.verde cu galben, esti stelista ros albastru big grin glumeam