| AnKuTsSa a întrebat:

sunt noua aici si as vrea sa va intreb si eu ceva... poate suna mai ciudat dar chiar nu mai stiu ce sa facsadam o pisica nu stiu cati ani are deoarece am gasit-o pe o strada.in finne acum i-a venit vremea caldurilor I don't want to seecryingsi nu stiu ce sa i fac deoarece noptile miauna ingrozitor si nu ma poot odihnii nu vreau sa o bat asa ca vreau sa o ajut nu vreau sa o duc la motan su o sterilizez!sadVa roog ajutatii-ma poate voi stiti! Cum sa o fac sa nu mai mieune >noaptea? Multumesssc muuuult!:*:X:*:X

Răspuns Câştigător
| Ancutzica_1406 a răspuns:

Pai daca este in calduri Nimic nu poti facewinking

trebuie sa o duci la un masculwinking!

Sincer si eu am patit am facut multe sa nu mai faca asa dar nu au reusit si am dus-o la un motan si s-a calmat :*

4 răspunsuri:
| zanesiprintese a răspuns:

Exista pastile pentru asa ceva, se gasesc la cabinetele veterinare, saaau, castreaz-o, daca nu vrei sa faca puiuti happy

| Primo a răspuns:

Nai ce face asteapta sa treaca perioada aceasta. Chear daca ai bateo ea tot nu ar inceta ce vrei e ca si un omhappy. Daca vrei sa inceteze definitiv castreazo! happy

| alexaalbu a răspuns:

Ok asa a fost si pisicA MEA! deci daca nu-s ti cati an i are poti sa te duci la un doctor ceva si sa vezi! cu caldurile... offfff rau! deci poti sa o inchizi cu mancarica, apa si sa stea acolo! dar intr-un loc fara altceva! asa cred ca etse cel mai bine

| Raton a răspuns:

Da te pot ajuta eu! o lasi sa faca faca prima nastere apoi o poti steriliza (castra) daca nu face prima nastere poate muri la operatie!