| DarkAngel17 a întrebat:

sunt noua pe site si am o intrebare: tipul de care imi place m-a chemat la o petrecere si am mers cu el, dar eu m-am imbatat.Chiar si dupa petrecerea aia a continuat sa vorbeasca cu mine, dar cand m-a adus acasa mama a facut scandal si eu ma intreb daca ar trebui sa il uit sau daca ar trebui sa il intreb daca ar vrea sa fim impreuna, imi e cam rusine pentru reactia mameisad. O alta problema ar fi faptul ca pe mine mama vrea sa ma mute din liceu si celalalt liceu m-a acceptat, fiind pedepsita nu il puteam vedea decat la liceu si acum nu stiu ce sa fac; credeti ca are rost sa il intreb daca am putea fi mai mult decat prieteni?

Răspuns Câştigător
| SweetSecrets a răspuns:

Daca crezi ca poti face fata mamei tale.desigur,de ce nu:*? In plus, ii poti explica mamei tale ca nu a fost vina lui ca tu te-ai imbatat, el chiar te-a adus acasa si a avut grija de tine.Mai exista o posibilitate insa:sa astepti sa te intrebe elthinking
Daca el chiar te iubeste,nu ii pasa de reactia mamei talebatting eyelashes! Gandeste-te totusi si la mama ta, cum de-ai simti daca fiica ta ar veni beata acasa cu un baiat? Nu te supara pe ea, a fost doar o chestie de moment! Sper sa iei alegerea corecta in legatura cu baiatul respectiv! Funda:*happy?

1 răspuns:
| BiAnCaIoAnA2000 a răspuns:

Bine ai venit! Ar trebui sa- i spui ca il placi, n- ai ce pierde. Iar cu liceul arata- i mamei tale ca esti responsabila si ca atunci a fost o mica abatere.Bafta!