| anonim_4396 a întrebat:

Buna sunt o fata pe nume Anca am 16 ani sunt din Bucuresti si am si eu o problema sper sa ma puteti ajuta macar cu un sfat chestia este ca am un prieten pe nume Alex il cunosc de 2 ani prima data ne'am cunoscut intr'un club am facut schimb de numere de telefon de id'iuri. Dupa am inceput sa vb pe net si dupa un timp nu a mai intrat pe mess si isi schimbase si nr de tel cand am intrat eu in clasa a 9a am vazut ca si el invata la acelasi liceu ca mine doar ca el era a 10a si am intrat iar in vb cu el ne'am cuplat si pana la urma m-am culcat cu el dupa acea noapte a zis ca nu mai vrea sa fie cu mine. A doua zi cand ma duc la scoala il vad cum se saruta cu alta am inceput sa plang si el a vazut asta a venit langa mine si a zis ca el nu se poate opri la o singura fata. A trecut un timp eu am acceptat sa ma mai culc cu el sa ii fac toate poftele acum nici nu ma mai baga in seama oare ce sa fac?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este numai vina ta că ai cedat.
Pe el nu-l interesează decât sexul, sentimentele și respectul nu sunt în decor.
Maturizeaă-te și nu mai spera la el care și-a bătut joc de tine.
Să-ți fie lecție de viață că nu primul venit trebuie și servit.
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy renunta la el si renunta sa mai fii salteaua lui...stai o perioada singura si analizeaza tot ce s-a intamplat in viata ta de cand ai cedat.e vina ta ca ai acceptat sa te culci si prima si a 2 a oara..nu te condamn, dar incearca sa te gandesti ce se va intampla cu tine daca cedezi tuturor celor care incearca la tine, baiatul e dator sa incerce, dar e o regula ca trebuie sa si primeasca ceia ce doreste..incearca sa fii mai stapana pe situatie si nu mai ceda! va veni si ziua cand va il vei intalni pe el.
O zi frumoasa sa aihappy

| ROB3RT89 a răspuns:

Sincer,tu ai dat dovada de prea multa imaturitate tratand totu pueril! Oare de ce crezi tu ca si-a schimbat id-ul si numarul de telefon?! Te-ai culcat cu el odata, inteleg, multe fete de vasta ta sunt naive si pun botu revede la vrajeli si apoi se plang ca harc ca marc...Asta a fost o data, dar sa-l vezi cu alta si sa se repete povestea?! Scuza-ma, dar e numai vina ta.Priveste partea buna, omul di greseli invata, ai invatat si tu cate ceva.Acum evident ca nu te mai baga in seama, baiatul si-a atins scopul, poate si alte fete se plang de astahappy

| ℓαυяα a răspuns:

Renunta la el. tipul asta doar se foloseste de tine. cauta-ti unu care sa te merite happy