| ColorfulRainbow a întrebat:

Sunt tare rusinoasa nu stiu tin prea mult cont de parerea celorlalti despre mine si nu ma pot manifesta si exprima cum mi-as dori. Desi ma plac ca persoana, dar ma inrosesc, ma cuprind emotiile si nu mai pot scapa, nu mai suport asta!

1 răspuns:
| Ilinka10 a răspuns:

Asa eram si euu laughing dar cu timpul te schimbi. la un moment dat luam pastile sa ma calmez pentru ca eram foarte agitata aveam tot timpul emotii. big grin o sa vezi ca o sa te schimbi cu timpul. cu cat cunosti mai multe persoane. o sa vezi cum se comporta fiecare si o sa te schimbi fara sa iti dai seama:* nu iti mai face probleme. si sa iti spun un secret:* baietii sunt mult mai atrasi de fetele rusinoase decat de tupeiste :*