| simonafrumoasa a întrebat:

Buna sunt tot sora simonei. eu nu m-am epilat decat de vreo trebuie ori pe picioare cu benzi deepilatoare. si acum vreau sa imi iau un epilator dar nu foarte scump cu nu am atata as vrea unul pana in 150 de lei. dar totusi sa fie bun la bani astia. sa-mi dati doar poza cu modelul va rog ca eu oricum o sa mi-l cumpar de la domo sau altex.

1 răspuns:
| croissant a răspuns:

Buna! Eu am Braun 2170 DX este foarte bun! Nu doare foarte tare ti l-as recomanda cat despre pret cred ca nu depaseste de 150 de lei. uite un link http://www.ideall.ro/magazin/Epilatoare/Epilator-Braun-2170-DX/produs-16577 Pa-pa Numai bine!