| anonimadepresiva05 a întrebat:

Bună! Știe cineva cum aș putea să iau legatura cu un psiholog/psihoterapeut online pe gratis? Simt ca o sa cedez gândurilor negre.

5 răspunsuri:
| Baddboy a răspuns:

BUNA, vrei sa ii faci o placere la satana?
Uni ar da orice pentru a mai trai macar o zi, saptamana iar tu te gandesti la ganduri negre...
Viata nu e tocmai roz, dar nu trebuie sa lasam gandurile sa isi faca cuib!
INCEARCA AICI E GRATIS
Tel Verde Antidepresie – 0800 0800 20, serviciu menit sa asigure suport primar si consiliere in situatii de depresie si anxietate

| Violleta2022 a răspuns:

Daca esti MINORA poti apela acest numar de telefon: 116 111

ori descarci aplicatia asta:
http://www.116111.ro/descarca-aplicatia

https://www.tpu.ro/......116111-ro/

| dullcat a răspuns:

Buna.Trebuie sa stii ca de obicei nu ofera nimeni servicii pe gratis.Dar daca esti eleva, ai dreptul sa mergi la psihologul scolii/liceului, nu platesti nimic. Daca nu aveti, vorbeste cu diriginta/dirigintele si intreaba daca nu poti merge la o alta scoala care are.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elimina gandurile negre plimbandu-te prin natura sa facandu-ti rost de un hobby

| Calinnebunul a răspuns:

Salut, sotia mea ofera 10 sedinte gratuite prin programul guvernamental din grija pentru copii. Trebuie doar o adeverinta de la medicul de familie si una de la scoala + sa ai sub 18 ani. O gasesti pe www.ioanaflorea.ro