| Mexx99 a întrebat:

Tocmai am intrat la profilul turism si alimentatie si as vrea sa stiu TOATE materiile care le voi face. Daca e greu, si va rog explicati la profilele pe care nu le-am facut inca ce se va face in ora respectiva.Si in ce consta practica?

3 răspunsuri:
| Andreea1095 a răspuns:

Buna.Eu am fost pe profilul de turism si alimentatie si am terminat acum la sfarsitul lui mai.E un profil frumos.Eu am facut biologie, chimie si fizica doar pana in clasa a 10-ea.Pe langa materiile obisnuite vei mai avea si module:m1, m2, m3, m4, m5,m6,m7,m8.La mine m5 si m6 au fost module de practica.In clasa a 9-a am facut practica in cantina scolii dar tu o poti face si intr-un restaurant, depinde de liceu.Din a 10-ea pana in a 12-a practica am facut-o intr-un hotel unde am putut sa stam la receptie, sa facem curat in camere, sa stam la bucatarie.Eu cred ca iti va placea happy.

| Mexx99 explică (pentru Andreea1095):

Ce inseamna aceste M1.M2.M3 etc?
Nu voi face bazele restauratiei/igiena/organizare?

| Andreea1095 a răspuns (pentru Mexx99):

Vei vedea tu.