| ItsMe6969 a întrebat:

la scola stau in banca cu un baiat care (din pacate sad) ma place... am aflat asta de la prietenii lui si cum stau cu el in banca a fost cam imposibil sa nu imi dau seama. faza e ca, uneori isi face "laba" in ore sau scote sunete, miscari ciudate si deja devine super enervant! am inteles ca a gresit odata, de doua ori, dar de fiecare data isi face laba in ore!

as vrea sa spun dirigintei aceasta problema chiar persona cu ar as puea vorbi... deci ce as putea face sa il determin sa nu mai scoate aceste sunete si sa nu isi mai faca laba in ore, sau sa il fac sa vrea el sa pleca de langa mine?

deci ati putea sa imi dati idei cu sa il fac sa inceteze / sal il fac sa vrea sa plece de langa mine (i-am propus dar a refuzat) / scuze pentru diriginta ca sa ma mut?

please. dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| Korb a răspuns:

Da...pai spune-i ce p mea faci mah te freci la p. opreste-te!

| ItsMe6969 explică (pentru Korb):

Hahahah...si asta ar fi o solutie!winking

8 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Spune-i, spala-te la *** bai jegosule rolling on the floor

| AirănMeidăn a răspuns:

Arthur te place?

| ItsMe6969 explică (pentru AirănMeidăn):

Din pacate pentru mine,...da! sad

| AirănMeidăn a răspuns (pentru ItsMe6969):

De la cine ai aflat?

| Korb a răspuns:

Da...nu cred ca stii ce ai aia a face labalaughing dar nu asta-i ideea spune-i "Nu poti sa stai lnistit"! daca te place iti va cam face pe plac...

| ItsMe6969 explică (pentru Korb):

Ba stiu! isi tot freca p*** in ore si i-am spus sa inceteza dar nu vrea!

| Havaa a răspuns:

Cel mai bine ar fi să-i spui dirigintei tale despre această problemă, sigur te va ajuta. Dacă te place, ar trebui să-ţi facă pe plac. după cum a zis şi "Korb". Vorbeşte cu diriginta în particular şi spune-i ce face respectivul în ore.