| EMKing a întrebat:

vi s-a intamplat vreodata sa visati ceva atat de intens intr-o noapte incat sa fiti marcati si a doua zi (Adica sa simtiti acelasi senzatii)? P.S, nu sunt senzatii comune, adica stiu sigur ca sunt strict legate de vis, nu au nici o legatura cu factorii externi din acea zi.

4 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Da.
Acum, nu pot spune neaparat ca era ceva intens, dar sunt sigur ca era un mesaj, cum ca ar trebui sa vizitez cat mai multe locuri inainte de a murii.

| mentholinks a răspuns:

Da, mai ales atunci cand ai un vis pe care ti-l amintesti in totalitate si atunci cand te gandesti la el il retraiesti oarecum.

| MihaiNicu23 a răspuns:

NU mai crede in vise, ele nu devin realitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.