| Jdjrjrjrdndnfn a întrebat:

Buna TPU.Acum cateva saptamani am avut un paianjen in par. Oare sa ma tund din cauza asta? Voi ce ziceti?

9 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu zau asa. E doar un paianjen. Nu face nimic rau.

| anonimg a răspuns:

Trebuie să lași păiajenul să-și facă niște pânze în păr, și numai după aceea te tunzi?

| Andreeush a răspuns:

De ce nu te-ai gândit atunci dacă să te tunzi sau nu?
Oricum nu văd rostul să te tunzi din cauza asta.

| Jdjrjrjrdndnfn explică (pentru Andreeush):

Pai am impresia ca mi-a ramas venin in par laughing)Stiu ca par nebuna dar am o fobie la paianjeni

| Bizon95 a răspuns:

E bine sa mai speli parul, macar odata pe luna

| Alexandrionelu a răspuns:

Neapărat cheala și rasa în cap. Cu păianjeni nu e de glumit!

| Jdjrjrjrdndnfn explică (pentru Alexandrionelu):

Vorbesti serios?

| Alexandrionelu a răspuns (pentru Jdjrjrjrdndnfn):

Bineînțeles că nu, glumeam. Nu trebuie sa faci nimic.

| biasuru a răspuns:

Nu trebuie sa te tunzi, o sa mai patesti chestii de genul si cu alte vietati laughing))