| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU straight face.
Acum cateva zile, am fost in excursie cu liceul, si a venit si a venit si baiatul pe care-l plac. :X bun, ma asteptam ca totul sa fie perfect. Dar straight face doar acum realizez ce cu*va de amica am avut pentru ca stia ca-l plac, si tocmai de aia incerca sa ma faca sa ma simt ca dracu x_x dadandu-se la el, si a reusit.

Deci merita sa mai fiu cu tipul respectiv?
Si ceva sfaturi. oricum o sa ma razbun pe idioata aia :* pe care o credeam gen " cea mai buna prietena ".

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Păi si tu o consiteri pe respectiva Prietena? Poate el nu stie sigur ce ai in sufletel pentru el sau ce ia bagat asa zisa prietena in cap.

| Voidwithin a răspuns:

E vina prietenei tale, si da incearca sa fi cu el.

| Georgi99 a răspuns:

El nu are nicio vina, prietena ta are.Si nu te razbuna ca nu merita nu cobora la nivelul ei ca nu esti lift!:*

| AlleAlex a răspuns:

Buna. Eu cred ca tipul respectiv nu are nici o vina. In schimb cu prietena respectiva eu zic sa nu o mai bagi in seama. Vorba aceeai ndiferenta doare cel mai tare. Sper ca te-am ajutat si bafta cu baiatul respectiv.

| BeEaR a răspuns:

Nu am prea inteles...erai deja cu el sau ai vrea sa fi? daca deja erai cu el...eu i-as da papucibatting eyelashes