| Anonim2857 a întrebat:

Bună TPU
Acum câteva zile am fost într-o excursie de 2 nopţi cu şcoala şi în timpul excursiei un băiat, pe care ştiam cum îl cheamă se uita deseori la mine, deşi nu ne cunoşteam. Precizez că e mai mic ca mine cu un an şi e mai scund. Îi cunoşteam toţi prietenii, pentru că erau din şcoală, dar el nu e din şcoală.
Azi m-am întâlnit cu gaşca lui şi i-am salutat şi m-a salutat el şi mi-a spus pe nume deşi nu ne cunoşteam. Am început să vorbim mai mulţi despre muzică, inclusiv el.
Are ochii mari şi albaştrii, asta m-a determinat la început să îl privesc.
E normal să îl simpatizez aşa?
Dau fundă.

1 răspuns:
| Anutzaxx a răspuns:

Daca iubesti pe cineva nu coteaza cum e el conteaza ce simti u pentru el si el pentru tine. Pt ca voi daca va iubiti doar din frumusete nu prea o sa tina relatiawinking
FUNDA? happy