| sergiulica a întrebat:

Am o problema.happy de curand am fost intr-o excursie si eram in autocar. stateam pe scaunul meu etc. eram cu mama ( ghidu excursiei ) si m-a chemat acolo. nu cunosteam mai pe nimeni dar m-a pus sa stau acolo. de ce habar nu am si fix langa mine statea o fata whistling am ras. am vorbitstraight face la un momentdat m-am ridicat in picioare.si soferul a pus frana iar eu era sa ma duc pe spata. si m-a prins de mana m-am asezat la loc si am inceput sa vorbim... aveam 2 bratari pe mana. m-a intrebat " ai 2 bratari? " si i-am spus ca da, si le-a luat sa se uite happy si cand mi le-a dat inapoi i-am dat ei una. si a spus un simplu multumesc happy acum vreau si eu sa vorbesc cu ea straight face. sta la 1 km de mine si invatam la scoli diferite. mi-a fost prea rusine sa ii cer id-ul de messenger sau nr de telefonstraight face totusi pot vorbii cu mama sa merg cu ea pe la scoala la care invata ea ( mama e profesoara de sport. si la mine la scoala si la scoala ei.

Spuneti-mi si mie cum pot sa iau legatura cu ea va rog frumoshappy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa-ti faci curaj... ca sa poti vorbi cu ea.
daca iti vei ruga mama sa te ajute sa te combini cu ea worried ( sunt aproape sigur ) ca va crede ca esti un las care nu stie vorbi cu o fata...
Daca aveti prieteni comuni mergeti undeva impreuna, si cine stie poate veti ramane singurei, ca doi porumbei...

Pt. mai multe sfaturi id meu este... blagaflaviu

| Lavinia_7630 a răspuns:

Poti vorbi cu mama ta despre ea pentru ca sigur stie cate ceva despre ea daca e profesoara de sport si poti sa vi odata la scoala ei sau sa te bagi in vorba cu prietenele ei si apoi si cu ea si usor usor veti devenii prieteni.

| 12ANDREI12 a răspuns:

Trebuie sa actionezi repede la ea trebuia sa o pupi sau safi mai intraznet uite eu am 12 ani si colegamea este gagicamea si cand am loato nu aveam emiti trac ai itele bacum sta treaba

| sergiulica explică:

Faza e ca e cu 1 an mai mare ca mine.