| anonim_4396 a întrebat:

acum o ora m-a sunat mama si am dat sa o sun inapoi si nu a răspuns si am sunat-o de vreo 40 de ori si la un moment dat am facut o criza si am dat cu pumnul de un lemn si am trantit telefonul fix. de fiecare data cand sun in disperare si nu mi se răspunde fac o criza de genul, cum as putea controla situaţia?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Suni odata si gata. Ce e asa mare filosofie. La un moment dat vei fi sunat inapoi

| lilith16 a răspuns (pentru suntserios):

Stiu, dar e un drum lung pana vine acasa si in acelaşi timp intru si într-un atac de panica pentru ca imi e frica de vreun accident