| cryss_9067 a întrebat:

Buna TPU...adopt caine Pomeranian.in localitatea braila! pentru detalii ma contactati la id:criss_9_gre. multumesc!

3 răspunsuri:
| alex9109 a răspuns:

Pomeranian nu e caine, e ceva ce evolutia nu ar fi trebuit sa permita sa se intample.

| heiii a răspuns (pentru alex9109):

Este un caine laughingasta sa 'ti fie clar.ca sa nu te faci de ras si in alta parte!

| heiii a răspuns:

laughing pomeranianul este o rasa destul de scumpa.nu iti va da nimieni un pomeranian...doar daca vrea sa scape de el.si in cazul acesta cainele va fi mai batran.intereseaza 'te pe net de preturi.si strange bani.altceva.nu prea ai ce face. nu esti experimentat in caini. sper ca stii ce inseamna un caine...o grija in plus.o gura de hranit in plus.trebuie dresat.ai probleme cand pleci undeva.gandeste'te bine. daca nu stiai asa ceva despre rasa.imi este teama pentru viitorul catel pe care il vei avea. bafta!