| Kitty0 a întrebat:

TPU ajuta-ma te rog!
Sunt in clasa a9a si impreuna cu colegii si dirigu' ne-am hotarat sa ne facem cadouri intre noi colegii.Shi faza e ca eu trebuie sa-i cumpar unui baiat. sad
Plzzzzz......cateva sugestii k nu pot sa ma hotarasc. happy
FUNDA :*

Răspuns Câştigător
| AnnabelaS a răspuns:

Salut, Cadou de Anul Nou sau cum? Daca da atunci poti liber sai iai ceva ce este legat de iarna, Poate si O craciunita mai sexy( desigur poti sa-i spui ca poate esti chiar tu ). Poti sai faci cadou un portmoneu nici chiar scump si nici chiar de la piata... Poate pedeparte il intrebi ce el isi doreste? Fundita?

| Kitty0 explică (pentru AnnabelaS):

Da o sa ma mai gandesc la ce ai zis.Ms:*

| AnnabelaS a răspuns (pentru Kitty0):

Hmm dar funda (((?

4 răspunsuri:
| Miah a răspuns:

Bună. Vezi dacă poţi alege din următoarele: Un fular, un parfum, o pereche de mănuşi, Un set pentru bărbierit ( în caz că e mai dezvoltat) Un ren sau moş crăciun de pluş, o carcasă nouă pentru telefon ( în caz că are nevoie ), o ciocolată mai mare un pic, şi te mai orientezi tu în funcţie de ce îi place lui dacă îl cunoşti mai bine. Mult succes. Pa.

| WHiTecHocoLLaTe95 a răspuns:

Poi depinde cum stai cu bugetulbig grin si ce il pasioneaza pe el.I-ai ceva care crezi ca-l repezinta.Nu stiu, tu cunosti persoana stii ce-i place, cel pasioneaza.Ai putea sa-i iei ceva funnybig grin. Ai putea sa-i iei un breloc sau o bratara, ceva sa-l reprezinte sau un medalion. Bafta la 'cumparaturi'big grin