| Misha18 a întrebat:

Unui baiat (X) ii placea de sorumea si desigur a intrebat-o daca vrea sa stea cu el. ea avea prieten si l-a refuzat. baiatul asta era bun prieten cu mine in momentele alea si ne-am apropiat unu de altu si am inceput sa iesim impreuna eu in momentul ala stateam cu un baiat(Y) de care nu puteam sa ma despart pentru ca ma ameninta ca se omoara... am prins curaj si m-am despartit de el, dar Y de atunci nu ma lasa sa stau cu nimeni pe cine afla ca s-ar da la mine se ia de el si de aceea eu cu X ne tinem relatia secreta. el sta la distanta si vine odata la 1-2 luni si nici atunci nu putem fi impreuna. eu m-am saturat de situatia asta si as vrea sa le spunem verilor nostri(avem veri comuni) dar el nu vrea. eu cred ca a stat cu mine ca sa o uite pe sorumea dar cand m-am despartit de el a zis ca s-a atasat de mine si sa ne impacam. acum nu inteleg de ce nu vrea sa le spunem? adica putem avea incredere in ei.

Răspuns Câştigător
| ஐBiaஐ a răspuns:

Pai...ai putea sa o rezolvi singura. ii zici baiatului ca nu mai vrei sa fi cu el si ca o sa uite tot ca tu nu mai poti si ca nu esti o papusa care poate sa faca ce vrea cu ea si fie ca e de acord sau nu...uh incerci sa il uiti si sa fi cu celalalt.

1 răspuns:
| jhondiesel a răspuns:

Urata situatie