| mrxmihaix a întrebat:

Am parul cret si nu reusesc deloc sal indrept. am incercat multe variante si nu am reusit. nu vreau pentru toata viata daca nu e posibil. doar asa ocazional. voi stiti vreo metoda?

5 răspunsuri:
| LoveYouPdi a răspuns:

Buna!happy :*
Daca vrei poti sa ti-l intinzi cu placa,dar drept nu se poate face niciodata!
La coafor ti-l poate face permanent doar cret,nu intins!
Sau sa te tunzi mai scurt si poate iti creste drept!
Eu cand eram mai mica,aveam parul cret(bucle),iar eu am fost la gimnastica si trebuia par scurt,asa ca mi l-au tuns scurt(baieteste),apoi de atunci parul meu e drept,putin,putin ondulat la varfuri ca acolo e natural!happy
Nu stiu,eu iti doresc tot succesul din lume sa ti-l faci cum visezi si cum doresti! Sper ca te-am ajutat!
Toate cele bune:*
P.S.: Sa te dai cu ulei de masline pentru ca este foarte bun pentru par din toate punctele de vedere:
-Cresterea parului foarte rapida
-Intarirea lui, Fortificarea radacinii
-Si nu stiu dar cred ca putin ti-l intinde dar nu stiu sigur, ca eu m-am dat pe parul meu.
In orice caz sa incerci ca este foarte bun si ti-l recomand nu numai tie, ci si tuturor feteleor care vor sa aiba un par sanatos, bogat si frumos!
Pe Curand!:*

| mrxmihaix explică (pentru LoveYouPdi):

Ai cam gresit raspunsul! sunt baiat tongue

| LoveYouPdi a răspuns (pentru mrxmihaix):

Ooo..scuzebatting eyelashes.dar si pentru. tine cred ca e folositorhappy, poti sa ti-l dai cu gel, sau te dai cu placa si apoi cu fixativ sa-ti ramana intins o perioada...

| mrxmihaix explică (pentru LoveYouPdi):

Cu gel am incercat si nu a mers... o sa incerc si cu placa thinking mersi oricum :*

| LoveYouPdi a răspuns (pentru mrxmihaix):

N-ai de ce :*!