| Andreea2239 a întrebat:

:*Am 1, 65m; 52 kg si 13 ani...As vrea sa mai slabesc in zona coapselor si a abdomenului! Ce exercitii imi recomandati?(P.S. Am ore de la 8 la 15tongue)
FUNDOIII!:X:*happy

Răspuns Câştigător
| DeeutzaThaa a răspuns:

Http://www.exercitii-abdomen.ro/exercitii-fizice-pentru-slabit.html
Uite la link sunt câteva exerciţi evită dulciurile, grăsimile, sarea, zahărul cât mai puţine mişcare în fiecare dimineaţă de exemplu alergi un pic dimineaţa sau faci abdomene
O spun din propria experienţă

3 răspunsuri:
| DidiEnL a răspuns:

Fa miscare de 2 ori pe zi cate 30 min. fa multe abdomene dimineata si seara, evita dulciurile... FUNDA?!

| Andreea2239 explică (pentru DidiEnL):

Miscare fiind alergat si exercitii pentru tot corpul nu?tongue

| DidiEnL a răspuns (pentru Andreea2239):

Pai da, nu trebuie sa slabesti neaparat in abdomen si in plus miscarea ajuta si la sanatate