| teodoreanulescu a întrebat:

Am 12 ani si au inceput sa imi creasca cosuri si nu stiu ce sa fac ca sa nu imi ramana urma pe fata, deoarece mi-am spart unul si mi-a ramas o urma destul de urata pe frunte. Ma puteti ajuta va rog?

Răspuns Câştigător
| EkaBuBu a răspuns:

Deci trebuie sa te calmezi in rpimul rand trebuie sa te duci la farmacie si sa ceri o crema care te scapa de cosuri si dupa care trebuie sa te speli in fiecare dimineata dar mai ales in fiecare seara si incearca sa nu-ti spargi cosurile inainte de a fii alebe dau galbenetongue
funda?

| teodoreanulescu explică (pentru EkaBuBu):

Am facut asta deja, am incercat 2 creme si 3 solutii dar nu mi-ai disparut cosurile happy Am vorbit si cu profesoara mea de anatomie ( bio ) si ea mi-a spus sa ma dau cu spirt si sapun pe ele. Am incercat si asta si a mers. Multumesc oricum happy Funda da laughing

1 răspuns: