| Eloise555 a întrebat:

Am 14 ani, 1.72 inaltime 60 in talile 87 bust si 85 solduri am 52-53 de kg sunt bruneta putin creola ochi caprui nu am cosuri sau semne pe fata trasaturi placute adica nu am nasul mare sau stiu eu ochii mici sau blegi si mi-ar placea sa devin model(manechin) doar ca am o mica/mare problema am dinti de jos strambi cei de sus sunt ok dar ce-i de jos sunt unu mai in fata unu mai in spate credeti ca m-ar putea primi la vreo agentie de modeling asa si sa-mi remediez problema pe parcurs adica cu aparatul dentar dureaza mult crying(( nu stiu ce sa fac va rog eu frumos ajutati-ma! laughing) dau funda :*

4 răspunsuri:
| MDenisee a răspuns:

Aparatul dentare e singura solutie

| Criss197 a răspuns:

Heei :*... pai ce sa zic am purtat si eu aparat dentar tot asa am avut o problema cu dintii de sus unu era mai in spate si unul mai in fata, l-am purtat 1 an si 7 luni dar la mine era problema mult mai grava. Iti poti pune un aparat dentar transparent si nu o sa se vada mai ales ca sunt dintii de jos. Oricum depinde de problema, daca nu sunt strambi rau nu o sa il porti prea mult. Dar oricum, cred ca te primesc si cu dintii asa.

| Eloise555 explică (pentru Criss197):

Nu e foarte grav decat doi sunt mai in spate decat restul eu mi-am facut un book si vreau sa ma duc cu el la cateva castinguri sper ca o sa fie totul ok mersi oricum pentru raspuns :*

| p3dro5 a răspuns:

Se rezolva cu un aparat ortodontic, dureaza 6-12luni, problema e ca dintii sa nu fie egali ca marime, nu unul mai inalt altul mai jos, ca o sa iasa in scara matzii.